Teljes szívemből utálom a tényt, hogy mennyire nehéz póthajat szerezni ezüst/ősz hajszínben.
A hagyományőrzés miatt gyakran kell valamilyen történelmi frizurát varázsolni a fejemre. Namármost, (már) nincs túl sok hajam, és nekem is póthajat kell(ene) használnom. Bár ez teljesen korhű, a történelem során a nők gyakran egészítették ki a saját hajukat más hajával (vagy egyéb trükkökkel).
Azonban, az összes olyan helyen (Temu, AliExpres, Ebay, Etsy és társai) ahonnan ezeket viszonylag könnyen beszerezhetjük, ha bármikor találok egy olyat, ami jó lenne, a legtöbb esetben ezüst/ősz hajszínben nem kapható.
Azok a nők, akiknek ősz a haja általában nem a legfiatalabbak, gyakran vannak pajzsmirigy gondjaik, éppe benne, vagy már túl vannak a menopauzán, és sok egyébbel küzdhetnek, amitől a hajuk ritkul, de még mindig NŐK, és éppannyira szeretnének jól kinézni, mint fiatalabb társaik, ezért éppannyira, vagy talán még inkább szükségük lenne ezekre a póthajakra, mint fiatalabb társaiknak.
Csak mondom.

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése